28743
18:50 16.032024

Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 млн грн гривень на відкриття і розвиток бізнесу

Економіка 704

Український ветеранський фонд Мінветеранів оголосив відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу».

За умовами конкурсу на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, котрі зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • дружина або чоловік ветерана, котрі зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження і відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Прийом заявок триватиме з 6 до 18 березня 2024 року.

Більше про умови та покрокову інструкцію – на сайті Українського ветеранського фонду.

За два роки Український ветеранський фонд підтримав 573 бізнеси ветеранів. Понад 293 мільйони гривень отримали переможці конкурсних програм ВАРТО від фонду.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета надсилайте на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua з обов’язковим зазначенням теми листа «Конкурс Проєктів “Варто почати власну справу”» та номеру заявки.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах