28448
11:19 14.122023

В Закарпатті до місцевих бюджетів сплачено понад 9 млрд гривень податків

Економіка 1713

У січні-листопаді 2023 року до місцевих бюджетів Закарпатської області громадяни та суб’єкти господарювання сплатили майже 9 млрд 25 млн грн податкових зобов’язань. Ця сума на 1 млрд 264 млн грн або 16,3% більша за відповідний період минулого року. Про це інформує Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Протягом 11 місяців 2023 року найбільше надходжень до місцевих бюджетів традиційно забезпечили платники податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, місцеві скарбниці отримали майже 7 млрд 20 млн грн ПДФО, понад 933 млн грн сплатили суб’єкти господарювання, які застосовують у спрощену систему оподаткування. Також серед лідерів по наповненню місцевого бюджету – податок на землю – його в місцевих скарбницях краю майже 504 млн гривень.

Олексій Петріченко дякує громадянам та бізнесу за виконання їх конституційного обов’язку та зауважує, що сумлінна сплата податків створює умови, за яких місцеві громади мають можливість розвивати інфраструктуру та якісніше надавати послуги.

Разом переможемо!

Слава Україні!

ДПС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах