![28357](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/141120231699982016-1536x867.jpeg)
Будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» на Тячівщині завершене
Зараз це один із найкращих обʼєктів у країні, який відповідає найвищим європейським стандартам.
![](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/141120231699982016.jpeg)
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Попри війну нам разом із міжнародними партнерами вдалося реалізувати унікальний проєкт «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі», який передбачав будівництво спеціалізованої лікарні на 100 ліжок у Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики й лікування цього захворювання.
Медичний осередок звели за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальна вартість проєкту будівництва лікарні з обладнанням – близько 170 млн грн. Співфінансування забезпечив обласний бюджет.
Цей обʼєкт стане структурним підрозділом (відділенням) у складі КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися