28193
13:15 20.092023

Закарпатських підприємців запрошують долучитися до акселераційної програми «Власне»

Економіка 12587

Нещодавно в Україні стартувала національна акселераційна програма «Власне». Спрямована вона на розвиток стартапів і малих підприємств. Основною метою акселератора є допомога вам (як власнику бізнесу) щодо залучення нових клієнтів та інвесторів.

Національний акселератор «Власне» реалізовує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки міжнародної технологічної компанії Mastercard та ПриватБанк. Детальніше про програму «Власне» говоримо з керівницею центру Дія.Бізнес в Ужгороді Олесею Кайнер. 

– Розкажіть будь ласка, яка мета програми «Власне» і для кого вона?

– Відомо, що мікро-, малий та середній бізнес – це основа економіки України. Тому важливо створити умови для швидкого розвитку таких підприємств і допомогти їм залучити нових клієнтів та інвесторів. Для цього запускаємо національну акселераційну програму «Власне», яка містить освітню, менторську та фінансову підтримку. 

Акселератор призначений як для підприємців-початківців, які тільки прагнуть відкрити бізнес і потребують менторингу, так і для активних підприємців, які хочуть досягти нових вершин у своїй справі або залучити фінансові ресурси. Підприємництву можна навчатися і ми знаємо як це робити. Тож подавайтеся, якщо ви підприємець-початківець, ми допоможемо сформулювати й розвинути вашу бізнес-ідею. 

– Якою є освітня складова програми та менторський супровід? 

– Вже 4 жовтня стартує перший модуль програми. До освітньої складової залучено більше 15 провідних спікерів та понад 200 менторів із різних сфер бізнесу. Онлайн формат містить 10 освітніх модулів, що допоможуть підприємцям краще розібратися в питаннях: аналізу бізнес-моделі, маркетингової стратегії, залучення фінансування та експортної стратегії, побудови сервісної системи бізнесу, цифрової трансформації, розвитку продукту та інновацій. Також ми з командою вирішили відкрити нові імена, тому якщо ви є експертом, маєте підприємницький досвід понад три роки або більш ніж дворічний досвід бізнес-консалтингу – приєднуйтеся до нас в ролі ментора! 

– Як щодо фінансової складової програми?

– Під час серії Pitch Days наприкінці навчання учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції, а ментори оберуть більш ніж 30 переможців, які отримають фінансову підтримку в розмірі 100 000 грн кожен. На основі рейтингу 10 учасників з найвищими балами матимуть змогу позмагатися за звання суперфіналіста на головній події програми та залучити головний приз національного акселератора «Власне» – 800 000 гривень на зростання. Варто розуміти, що ці кошти можна буде направити на витрати для розробки продуктів, проведення маркетингових досліджень, встановлення нового обладнання та інших потрібних інвестицій для розвитку бізнесу. 

– Як можна долучитися до програми «Власне»?

– Дізнатися деталі про умови участі, а також подати заявку на участь у програмі як учасник або ментор можна за посиланням https://www.vlasneua.com Дедлайн подання заявок – 24 вересня. Будемо раді розвивати країну підприємців разом! 

Якщо у вас виникнуть питання щодо програми, ви можете написати на пошту vlasneua.info@gmail.com.

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах