25734
18:42 20.062022

На Закарпатті платники сплатили майже 6 млн грн екологічного податку

Економіка 2767

У січні-травні 2022 року до бюджетів всіх рівнів надійшло 5 млн 825 тис. грн екологічного податку. Ця сума майже на 1,1 млн грн більша, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, у травні цього року надходження з цього податку склали майже 3,6 млн гривень.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що Податковим кодексом України встановлені ставки екологічного податку:

– за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення;

– за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти;

– за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах;

– за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

– за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Нагадуємо, що для об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням екологічним податком, платниками, зареєстрованими (взятими на облік) за місцем розміщення стаціонарних джерел забруднення, за утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначених Кабінетом Міністрів України, не нараховується та не сплачується за I, II, III та IV квартали 2022 року екологічний податок за всі обсяги та види забруднення, що здійснюються стаціонарними джерелами забруднення, передбачені законодавством України, та за всі обсяги утворених радіоактивних відходів та обсяги тимчасового зберігання радіоактивних відходів.

ДПС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах