25634
18:21 8.062022

Представників громад Закарпаття поінформували про податкові зміни під час війни

Економіка 3355

Представники громад Закарпатської області стали учасниками інформаційної сесії на тему «Податки і збори з урахуванням особливостей  воєнного стану». Захід проходив за підтримки команди регіонального офісу «ULEAD з Європою» у Закарпатській області.

«Наразі прийнято низку законів, які мають на меті спростити ведення бізнесу, сприяти системній сплаті податків, зменшити податкове навантаження та покликані стимулювати ефективну роботу економіки у воєнний час. Всі розуміють, що економічний фронт виконує одну з основних функцій безпеки нашої держави. Якщо в умовах війни функціонує бізнес, своєчасно сплачуються податки до бюджету – це підтримує нашу країну, підтримує наш край, підтримує несений пункт в якому ми живемо, – зазначив Ілля Матьола, заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області.

За його словами, представники податкової служби готові докладати  максимум зусиль у своїй компетенції для того, щоб бізнес мав змогу стабільно працювати. Ми готові надавати консультативну підтримку оперативно, як суб’єктам господарювання так і представникам органів місцевого самоврядування.

Як підкреслив Микола Сюсько, керівник регіонального офісу ULEAD = Закарпатській області, територіальні громади зіштовхнулися з новими видами видатків, що змушує їх шукати нові шляхи для наповнення бюджетів.

Фахівці податкового відомства поінформували учасників про механізм встановлення місцевих податків та зборів, пільг з їх сплати, а також ознайомили представників громад із основними змінами до податкового законодавства, які прийняті у зв’язку із введенням воєнного стану.

В ході інформаційної сесії податківці дали відповіді на запитання, які найбільше цікавили представників місцевого самоврядування, зокрема щодо сплати єдиного та акцизного податку, а також домовились, у разі потреби проводити подібні заходи  частіше.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах