24533
10:15 4.022022

Тариф на теплову енергію альтернативних джерел установили сьогодні в Ужгороді

Економіка 7220

Тариф на теплову енергію, вироблену на установках із використанням альтернативних джерел енергії для потреб бюджетних установ м. Ужгорода, у розмірі 2999,57 грн. (з ПДВ) за 1 Гкал установили сьогодні на засіданні виконкому ТОВ «Енергозбереження Закарпаття» – із 1 лютого 2022 року і до кінця цього опалювального сезону.

Також проголосували, щоб визнати таким, що втратило чинність, попереднє рішення виконкому з цього питання від 17 вересня 2021 року № 409.

Про це інформує пресцентр Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Обласний етап конкурсу-захисту МАН
17:33
У мукачівській лікарні вкрали інструменти у бригади, яка робила ремонт
16:54
Уродженець Київщини погрожував у Берегові зарізати продавця сокирою
16:24
Прокуратура вивчає законність забудови на Ботанічній набережній
16:19
Мукачівські вогнеборці ліквідували пожежу в надвірній споруді
15:48
Нові можливості для молоді: проєкт «Bridges of Resilience» офіційно стартував на Закарпатті
15:23
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини
15:11
На Закарпатті СБУ та Нацполіція блокували нову схему для ухилянтів: підозру оголошено начальнику районного ТЦК та СП
14:44
Закарпатські волейболісти провели чергові поєдинки в чемпіонаті України
14:14
На Закарпатті, Львівщині та Прикарпатті викрито схеми незаконного зняття з військового обліку та переправлення чоловіків за кордон
14:02
Всі новини