24501
17:47 26.012022

На автодорозі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород встановлюють комплекс зважування вантажівок у русі

Економіка 6869

На Ужгородщині, на ділянці автодороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород поблизу с. Невицьке, тривають роботи з облаштування сучасного комплексу зважування вантажівок у русі.

Фахівці вже встановили тут лазерні датчики сканера та опори освітлення з камерами.

Система WIM (weight-in-motion) автоматично здійснюватиме цілодобовий моніторинг руху на маршруті в режимі реального часу. За порушені норми водіям виписуватимуться штрафи.

Це потрібно для того, аби запобігти руйнуванню відремонтованого автошляху через перенавантаження транспортних засобів.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, вартість такого комплексу – майже 14 млн грн, інфомує Закарпатська ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини