![23161](https://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/07/6kok.jpg)
На підприємця зі Свалявщини п’ять осіб працювали без укладеного трудового договору
У курортному селі Поляна на Свалявщині фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області днями проводили інспекційне відвідування в одного з тамтешніх суб’єктів малого підприємництва і виявили: бізнесмен допустив до роботи п’ять осіб, не оформивши з ними офіційно трудових стосунків.
![](http://ekonomika.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/07/6kok.jpg)
Підприємець здійснює свою діяльність за кількома напрямами – ресторанний бізнес, надання послуг мобільного харчування, будівельно-монтажні роботи. На об’єктах його господарської діяльності працює чимало людей. З багатьма роботодавець має укладені трудові договори. А ось про офіційні трудові відносини з трьома будівельними та двома помічницями-кухарками чомусь не подбав. Скоріш за все, сподівався на нетривалу співпрацю з ними.
Головні державні інспектори задокументували факт використання незадекларованої праці, тепер підприємцю за це порушення доведеться відповідати у встановленому законом порядку.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися