22287
15:34 22.032021

Закарпатським підприємцям обіцяють поновити карантинні виплати

Економіка 2586

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через запровадження червоного рівня епідемічної небезпеки в їхньому населеному пункті. На сьогодні в червоній зоні, окрім Закарпатської, знаходяться 6 областей та Київ – Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька, Одеська області, Сумська та Київська область.

«Доручив Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінсоцполітики, Мінрегіоном, із залученням органів місцевого самоврядування розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через запровадження червоного рівня епідемічної небезпеки в їхньому населеному пункті», – написав Шмигаль у Телеграмі.

За словами Прем’єр міністра, за дорученням Президента Володимира Зеленського урядовці у понеділок обговорили механізми виплат компенсації підприємцям. Держава підтримає людей у період жорсткого карантину в регіонах, запевнив Шмигаль.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Мукачеві на вулиці Садовій у меблевому магазині виникла пожежа
13:47
Одноразова грошова допомога для ветеранів з інвалідністю внаслідок війни
13:32
На Закарпатті посилюють заходи для запобігання ящуру та африканській чумі свиней
13:13
В Ужгородському скансені розпочалачся XI Міжнародна виставка-ярмарок на підтримку військових «Світ писанки»
13:03
Смаки і Традиції – Закарпатська Гастрономічна Майстерня: Великодній дух у Великій Доброні
12:52
"Поезія на площі" - шістсот молодих людей декламували одночасно в інституті Ракоці
11:18
Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
10:27
На Ужгородщині п'яний керманич вчинив ДТП
17:48
У мережі виявили відео бійки підлітків: поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження
17:14
На Закарпатті будівельний кооператив відшкодував до бюджету 13 млн грн несплачених податків
16:46
Всі новини
Головне