21327
20:27 12.102020

Укрпошта піднялася на 30 місце в рейтингу світових пошт

Економіка 3558

Україна завдяки роботі Укрпошти посіла 30 місце в рейтингу Всесвітнього поштового союзу (ВПС) за індексом поштового розвитку (2IPD). Національний поштовий оператор покращив свої позиції в порівнянні із минулорічним рейтингом на 7 позицій. Загалом до переліку ввійшло 170 пошт світу з 192 існуючих, 22 оператори не заміряли із-за низького рівня їх розвитку.   Україна обійшла Норвегію, Катар, Казахстан, які вкладають значні державні інвестиції в розвиток своїх національних пошт. При цьому в групі країн з ідентичним ВВП на душу населення Укрпошта показала найкращий результат.
«Україна завдяки роботі Укрпошти вперше ввійшла до рейтингу 30 найкращих пошт світу – Postal Development Index 2020. Ми тільки починаємо розбудову інфраструктури, проте навіть поточні результати дають Укрпошті можливість наблизитися до групи лідерів, хоча нам трохи не вистачило балів, аби увійти до списку Global Postal Champions (потрібно 60 балів, а у нас 58.64). Але впевнений, що після побудови нових сортувальних центрів, депо, оновлення відповідної ІТ-інфраструктури і прийняття закону 2788-д про поштовий банк ми займемо своє місце серед лідерів», – зауважив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.
Інтегрований індекс розвитку поштового зв’язку країн (2IPD) визначався за спеціальною методикою, аналізуючи за 2020 рік дані трекінг-бази про поштові відправлення (майже 23 мдрд трекінг-статусів з 2013 р.), офіційну статистику щодо діяльності поштових операторів (враховувалося понад 100 показників) та власні дослідження ВПС.
Кожна зі 170 країн світу оцінювалася за показниками ефективності (від 0 до 100) за 4 аспектами поштового розвитку – надійність доставки, доступність доставки (розміри мережі та обсяги поштового обміну), портфель продуктів та послуг, інноваційність.
Крім того, 2IPD оцінює не лише операційний бік діяльності поштових служб (доставку), але й стратегічний (зокрема, управління бізнес-портфелем) та соціальний (зокрема, фінансову доступність).

Прес-служба АТ “Укрпошта”

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне