19474
13:46 1.042020

Для лікарні Мукачева закупили автоматичний аналізатор газів крові

Економіка 5623

Мукачівська ЦРЛ отримала автоматичний аналізатор газів крові німецького виробництва, його вартість 462 тисячі гривень.

Унікальне обладнання придбали за гроші місцевого бюджету. Газоаналізатори незамінні в сучасній медицині. Прилад комплексно оцінює стан організму людини, за кілька хвилин лікар бачить усі важилві показники життєдіялньості хворго, тому він необхідний для надання ефективної медичної допомоги під час критичних станів.

Аналіз крові є найпопулярнішим діагностичним методом, що дозволяє визначати різноманітні патологічні стани всередині людського організму. Крім сечовини, білка, білірубіну, також визначають вміст газів в крові. Лікарю важливо знати кількісний вміст вуглекислого газу і кисню, оскільки саме від цих газів залежить здатність організму нормально дихати.

За допомогою приладу лікарі матимуть змогу проводити аналіз газового складу крові, кислотно-лужного стану, електролітів – у відповідності до клінічного стану пацієнта. Це дозволить оцінити якість та процес лікування і своєчасно попередити розвиток ускладенень спричинених коронавірусом.

Можливості газоаналізатору – 80 тестів за годину, висока точність аналізу та швидкість його проведення. Для придбання сучасного обладання – аналізатору крові та 4 апаратів ШВЛ, влада міста виділила 4 млн. гривень.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
«Наша файта» презентувала пісню та кліп до Дня святого Валентина
11:30
Спортсменка з Швейцарії здобула «золото» Олімпійських ігор на лижах, виготовлених у Мукачеві
10:45
На війні загинув військовослужбовець з Берегова Олег Бузулюк
10:03
Соціальні тренди у малих містах: як змінюється життя закарпатської периферії
09:33
Угорський «Карітас» передав українській партнерській організації 32 генератори та 10 мільйонів форинтів
08:54
Питання угорської нацменшини постане на порядку денному після виборів – Шандор
08:35
«Sakura Train»: до Ужгорода курсуватиме брендований потяг дружби
19:21
У Мукачеві притягнули до відповідальності нетверезу водійку
19:03
В Ужгороді  проходить гастрономічний фестиваль «Ужгородська Палачінта»
18:57
Інтерв’ю о. Василя та Андріани Кузьми про діяльність Комісії у справах родин МГКЄ та рік родини
17:19
Всі новини