19189
12:33 12.032020

Понад 1 млн. 400 тис. гривень разової фінансової підтримки отримали 28 ОСББ Мукачева

Економіка 4935

5 років поспіль ОСББ міста Мукачева отримують разову фінансову підтримку від місцевої влади.

Цього року програма доступна й для жителів сіл Мукачівської ОТГ. Гроші виділяють на ремонт будинку, заміну інженерних мереж та модернізацію ліфтів.

В 2018-му програмою скористалися жителі багатоповерхівки «Верді 6». Будинок один з найбільших в місті – розповідає голова ОСББ Віталій Кабацій, тут 10 під’їздів, в кожному – 13 квартир. Завдяки підтримці з боку місцевої влади в багатоповерхівці повністю замінили каналізаційні труби.

На модернізацію інженерних мереж місто виділило понад 154 тисячі гривень. З 2015 по 2019 рік програмою вже скористалися 28 об’єднань на понад 1 млн. 400 тис. гривень.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне