18492
20:21 17.122019

Ринок праці області на кінець листопада 2019 року

Економіка 3993

Кількість зареєстрованих безробітних (за даними Закарпатського обласного центру зайнятості) на кінець листопада 2019р. становила 4,6 тис. осіб і збільшилася порівняно з жовтнем п.р. на 1,4%, а порівняно з листопадом 2018р. – на 5,0%.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у листопаді 2019р. порівняно з жовтнем п.р. зменшилася на
1044 одиниці, або на 38,0%, і на кінець місяця становила 1,7 тис. Порівняно з листопадом 2018р. даний показник зменшився на 10,7%.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (26,2% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (17,9%), працівників сфери торгівлі та послуг (16,5%), а найменший – на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) (4,3%) та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,4%).

У листопаді 2019р. порівняно з жовтнем зменшення попиту на робочу силу відбулося серед усіх професійних груп. Значне зменшення вакансій спостерігалось серед робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – на 638 вакансій, кваліфікованих робітників з інструментом – на 132 вакансії, найпростіших професій – на 108 вакансій та працівників сфери торгівлі та послуг – на 68 вакансій.

Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію збільшилося порівняно з жовтнем 2019р. у 1,5 раза і на кінець листопада п.р. становило
3 особи.

Наталія Яцкулич

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини