17082
09:47 7.072019

В Ужгороді на вулиці Шумній фрезирували асфальт у місцях його просідання

Економіка 3198

На вулиці Шумній в Ужгороді працівники підрядної організації фрезирували асфальт у місцях його просідання. Недоліки, що проявилися після встановлення нижнього шару асфальтобетонного покриття, підрядник виправляє власним коштом. 

Уже ближчим часом, після усунення вибоїн, на вулиці Шумній у рамках проведення капітального ремонту встановлять другий, чистовий шар асфальту. Також зараз на Шумній завершують викладати ФЕМ-плиткою тротуари. Після нанесення чистового шару асфальту зроблять розмітку та встановлять  відповідні дорожні знаки, повідомили з департаменту міського господарства Ужгородської міської ради.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
Всі новини