16207
17:31 23.042019

Про зайнятість населення Закарпатської області

Економіка 6076

На підприємствах, установах і організаціях Закарпатської області у лютому 2019р. середньооблікова кількість штатних працівників залишилася на рівні попереднього місяця та становила 156,7 тис. осіб.

Водночас, незначне збільшення даного показника порівняно з січнем 2019р. зафіксовано у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (на 9,6%) та у наданні інших видів послуг (на 5,0%), а зменшення – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (на 1,2%) та у сфері державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (на 0,7%).

За результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) із питань економічної активності, середньомісячна кількість економічно активного населення віком 15–70 років за січень–грудень 2018р. становила 558,5 тис. осіб, з яких 502,4 тис. були зайняті економічною діяльністю, а решта (56,1 тис.) – безробітні, тобто особи, які не мали роботи, але активно її шукали як самостійно, так і за допомогою державної служби зайнятості. Рівень зайнятості населення (за методологією МОП) у віці 15–70 років становив 54,5%, а в працездатному віці – 61,6% (по Україні – 57,1% і 66,1% відповідно). Рівень безробіття серед економічно активного населення у віці 15–70 років склав 10,0%, а в працездатному віці – 10,3% (по Україні – 8,8% і 9,1% відповідно).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне