16098
14:05 10.042019

Закарпатці отримали понад 27 мільйонів гривень монетизованих субсидій у березні

Економіка 3602

АТ «Укрпошта» у березні виплатила 1,9 млрд грн монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення. 27,3 млн грн – мешканцям Закарпаття.

Середня сума виплачених субсидій становить 1 884 грн. За максимальним середнім розміром субсидій лідирують Чернігівська (3 042 грн), Івано-Франківська (2 801 грн), Волинська (2 130 грн) області, а мінімальний середній розмір субсидій зафіксований у Донецькій (1493 грн), Миколаївській (1445 грн) та Одеській (1258 грн) областях.

Найбільша сума виплачених коштів зафіксована у м. Києві та Київській області – понад 190,7 млн грн для майже 106 тисяч пенсіонерів, Харківській – більше як 154,8 млн грн для майже 80 тисяч пенсіонерів, Львівській областях – понад 114 млн грн для понад 60 тисяч пенсіонерів.

Як раніше повідомлялося, пенсіонери отримують субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії і можуть вчасно сплатити за комунальні послуги, використавши субсидію.

Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати Укрпошта доставила кожному отримувачу (близько 4 млн громадян) персональне повідомлення.

Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць.

Термін дії пілотного проекту – березень-травень 2019 року.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне