19:10 13.122018

Великі підприємства Ужгорода зіткнулися з проблемою набору працівників

Економіка 2965

У п’ятницю, 14 грудня, об 11.00 відбудеться прес-тур Ужгородського прес-клубу спільно із Закарпатським обласним центром зайнятості на великі підприємства Ужгорода, які зіткнулися з проблемою набору працівників. Зокрема, і через те, розширюють виробництво. Прес-тур –продовження медіазустрічей у Мукачеві, головною темою яких стало працевлаштування в Україні та відтік робочої сили закордон.  

 

Цього разу журналісти поспілкуються з робітниками кількох підприємств Ужгорода, як закарпатців, так і приїжджих з інших областей, а також керівниками підприємств.

 

У програмі прес-туру: підприємство з іноземними інвестиціями «Гроклін-Карпати»

З початку своєї діяльності пов’язане з автомобільною галуззю, пошиття верху автомобільних сидінь для відомих виробників автомобілів з країн Європи.

ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» та ТОВ «Турбогаз».

Чи є перспективи у великих підприємств на Закарпатті, як діяти в умовах трудової міграції, які вимоги до робочого місця ставлять закарпатці і чи їдуть до нас на роботу не тільки з інших регіонів, але й з інших країн –дізнаємося у прес-турі.

 

Прохання акредитуватися за мейлом/тел прес-клубу до 19.00 сьогодні, 13 грудня.

 

***

 

Виїзд відбудеться об 11.00 від приміщення Закарпатського обласного центру зайнятості  за адресою:

м.Ужгород, вул.Новака, 45

Запрошуються представники усіх ЗМІ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне