14003
17:16 24.102018

Ужгородцям, які економили енергоносії, розпочали виплату коштів невикористаних субсидій

Економіка 3864
groshi-26-18-1-810x541Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради повідомляє, що в місті розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення в обсягах до 100 м куб. природного газу та 150 кВт електроенергії, які виникли у тих, хто економно споживав природний газ та електроенергію.

Станом на 24 жовтня 2018 р. отримано субвенцію з державного бюджету на виплату частини невикористаної субсидії в грошовій формі в сумі 1 344,5 тис. грн. В Ужгороді таку допомогу отримають на поточні банківські рахунки 2283 осіб, які подали заяву до 1 вересня 2018 року.

Додатково повідомляємо, громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне