13774
09:49 12.102018

Закарпатські митники стали учасниками міжнародної конференції

Економіка 4253

655655656Протягом вихідних, з 5 по 7 жовтня 2018 року, в Закарпатській області відбувалась ІІ Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі».

Під час конференції учасники системно обговорили проблеми в окресленій сфері в Україні та ЄС. Науковці та практики мали чудову нагоду обмінятись досвідом та спробувати знайти спільні шляхи подолання сучасних викликів у протидії розповсюдженню контрафактних товарів.

В роботі конференції разом з вітчизняними та закордонними науковцями, практикуючими юристами та представниками бізнесу взяли участь і працівники Закарпатської митниці ДФС, повідомила “Карпатському об‘єктиву” ДФС у Закарпатській області.

Заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Микола Ясевич, завідувач спеціалізованого сектору Олег Присяжний поділились досвідом митниці у сфері реалізації практичних заходів щодо захисту інтелектуальної власності на кордоні.

Відтак Лілія Дорофеєва, начальник юридичного відділу Закарпатської митниці ДФС кандидат юридичних наук представила доповідь з використання митними органами України міжнародного досвіду у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини