19:14 31.072018

Актуально від ДФС: що потрібно встигнути сплатити закарпатцям сьогодні

Економіка 2984

1513932509_1lxz9ivi_400x400Нагадуємо, що сьогодні, 31 липня 2018 року – останній день сплати податку на доходи фізичних осіб, зазначеного у річній декларації про майновий стан і доходи громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

Обов’язок самостійної сплати до 1 серпня року, що настає за звітним, суму податкового зобов’язання, зазначену платником податків у поданій річній декларації, визначено Податковим кодексом України (п. 179.7 ст. 179).

ДФС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне