12014
14:30 5.072018

Лідерами виконання бюджетів за перше півріччя стали Виноградівщина, Тячівщина й Ужгород 

Економіка 2343

1525348693_1486652749_1474891639_24130588За шість місяців цього року місцеві бюджети Закарпатської області виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 107,8 відсотків. П’ятірка лідерів перевиконання виглядає так: Виноградівський район, який зібрав понад план 17 мільйонів 539 тисяч гривень, Тячівський район (перевиконання на 15,8 млн. грн.), місто Ужгород (перевиконання на 15,1 млн. грн.), Рахівський район (перевиконання на 12,3 млн. грн.) та Берегівський район (перевиконання на 10,1 млн. грн.). Обласний бюджет за перші шість місяців виконано на 105,8 відсотків (отримано понад план 17,4 мільйонів гривень).

Аутсайдерами виконання бюджетів по Закарпаттю є Баранинська об’єднана територіальна громада (ОТГ), яка зібрала понад план усього 367 тисяч гривень, Вільховецька ОТГ (420,3 тис. грн. понад план), Іршавська ОТГ (перевиконання всього на 482,7 тис. грн.), Полянська ОТГ (перевиконання всього 542,2 тис. грн.) та м. Мукачево (1,1 млн. грн. понад план).

Загалом місцеві бюджети області зібрали за перше півріччя 2 мільярди 109 мільйонів 302,6 тисяч гривень доходів загального фонду. Перевиконання планових показників становить 371,2 мільйони гривень.

– Фінансові показники свідчать, що об’єднані територіальні громади, мешканцям яких обіцяли багатомільйонні надходження, – це найменш ефективні суб’єкти господарювання в системі адміністративно-територіальних одиниць, – коментує цифри Геннадій Москаль. – Вони або взагалі не виконують місцеві бюджети, або перевиконують на кілька сотень тисяч. Це рівень не «процвітаючих оновлених громад», а якогось невеликого гірського села.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
Всі новини