11758
22:46 20.062018

Проблеми легалізації трудових відносин в Ужгороді розглянула робоча група

Економіка 3072

19 червня начальник Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Ганна Сухар та заступник начальника фінансово-економічного відділу Вікторія Сембер взяли участь у засіданні робочої групи при Ужгородській міській раді з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

35553343_2069616919964470_5835411321629179904_nЧлени робочої групи заслухали керівників суб’єктів господарської діяльності, у яких середня заробітна плата менша законодавчо встановленого мінімуму, проаналізовали звернення, які надійшли на «гарячу лінію» щодо додержання законодавства про працю, розглянули низку проблемних питань щодо легалізації працевлаштування та детінізації заробітної плати.

Підсумовуючи засідання, члени робочої групи наголосили суб’єктам господарювання на недопущенні порушень норм трудового законодавства, важливості забезпечення соціальних прав найманих працівників.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне