1094
12:16 4.072016

У Мукачеві на лікування онкохворих виділять 2,2 млн. гривень

Економіка 3052

7f337f7b79bbf91f6a590333793c25a6_LНа черговій сесії депутати Мукачівської міськради планують затвердити міську «Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2014-2016 роки» в новій редакції.

Загальний ресурс програми – 3,3 млн. гривень, в тому числі й цьогоріч виділять – 2,2 млн. гривень. Кошти витратять на забезпечення хворих із злоякісними новоутвореннями сучасними хіміопрепаратами та препаратами супроводу та придбання мамографічної плівки для скринінгової мамографії, інформує Мукачівська міськрада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне