https://rx.ua
5198
13:55 4.042017

Абонплату на газ вирішили призупинити

Економіка 1133

Національна комісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг 10 квітня розгляне питання про припинення дії абонплати за газ.

33560-1_large

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКУ.

«Рішення регулятора щодо впровадження тарифів на транспортування і розподіл природного газу буде припинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення», – заявили в комісії.

Питання про припинення дії абонплати за газ буде розглядатися на відкритому засіданні комісії, яке відбудеться 10 квітня.

Крім того, комісія має намір доопрацювати своє рішення і провести додаткові консультації з Кабінетом міністрів щодо збільшення субсидій на послуги з транспортування та розподілу газу.

Також НКРЕКУ ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшим типорозмірами і перенесе введення окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію.

При цьому в комісії нагадали, що введення абонплати за газ був узгоджений з виконавчою владою.

Нагадаємо, так звану «плату за трубу» ввели з 1 квітня. Крім тарифів на газ, українці повинні платити ще й за приєднання їх будинків і квартир до газових мереж.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне