25492
21:45 25.052022

Релокований малий та мікробізнес може отримати фінансову допомогу від МОМ

Економіка 1266

На Закарпатті стартує конкурс грантів для підтримки малого та мікробізнесу, який релокувався з місць ведення бойових дій. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, за результатами відбору визначать компанії, які запропонують найкращу бізнес-пропозицію (модель). Переможцям нададуть фінансову допомогу: малому бізнесу – до 20 тисяч євро, а мікропідприємствам – до 4,5 тисячі євро.

Подавати заявки можна до 18:00 6 червня. Посилання на аплікаційну форму для малого та мікробізнесу. У разі виникнення питань телефонуйте на номери (0312) 61 74 58, (0312) 61 66 35 або пишіть на електронну скриньку cppzakarpattya@gmail.com.

«Представники релокованого бізнесу, максимально долучайтеся до конкурсу. Це буде важливою фінансовою підтримкою для ефективного початку роботи на території нашого регіону.

Сьогодні надзвичайно важливо відновлювати економіку України й Закарпаття, а завдяки проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу” підприємства отримають необхідну допомогу для якісної та продуктивної роботи», — наголосив Василь Іванчо.

Проєкт втілюватиме Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Довідково: малий бізнес – середня кількість працівників від 10 до 50 осіб, чистий дохід від реалізації до 8 млн євро на рік; мікробізнес – середня кількість працівників до 10 осіб та чистий дохід до 700 тисяч євро на рік.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне