25429
10:44 12.052022

Через Закарпатську митницю від початку війни переправили понад півтисячі тонн гумдопомоги

Економіка 1861

Найбільше гуманітарної місії організовано та доправлено від Угорщини, Чехії, Словаччини, Німеччини, Італії, Франції, Литви, Норвегії, Ірландії, Данії та інших країн.

Так, до прикладу, Франція допомогла з новенькими автомобілями швидкої допомоги, Угорщина – різними товарами для першочергових потреб, а також медичним обладнанням та ліками.

Днями на митному посту «Ужгород», що на кордоні зі Словаччиною, інспектори Закарпатської митниці швидко оформили 45 пожежних автомобілів, які передала Україні Національна пожежна команда Італії. Їх розподілять у гарнізони ДСНС, де вони замінять техніку наших рятувальників, яку знищили російські окупанти. На черзі – ще 7 пожежних автомобілів від голови Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія, які незабаром прибудуть на кордон та оформлятимуться за спрощеними митними процедурами.

Дружні литовці також привезли у Закарпаття цінний гуманітарний вантаж для українських військових. Це важливі речі, які вкрай потрібні на передовій, зокрема, оснащений медичним обладнанням автомобіль швидкої допомоги, позашляховик, продукти харчування, медичні засоби, тощо.

Незабаром чергову потужну гуманітарну підтримку Україні надасть чеський край Височина, відправивши вантажівки із засобами індивідуального захисту та продуктами харчування.

Ірландські компанії наразі займаються налагодженням логістичних ланцюгів та коридорів для траншу гуманітарки через обласний центр Закарпаття та Івано-Франківськ з тим, щоб надалі відправити її на Схід України. Вже підготовлено три модульні медичні клініки, які прямують в Україну, а на черзі ще 12 модульних госпіталів.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне