25394
10:33 8.052022

Закарпаття розпочало співпрацю із австрійським регіоном Бургенланд

Економіка 2827

У суботу, 7 травня, Закарпатську область відвідала делегація із Австрії. В рамках візиту голова Закарпатської ОДА Віктор Микита зустрівся із головою уряду землі Бургенланд Гансом Петером Доскоцілом.

За підсумками візиту сторони підписали довгоочікувану Рамкову угоду про культурне та економічне співробітництво, повідомили в Закарпатській ОВА.

Очільник краю Віктор Микита назвав візит австрійців «новою сторінкою міжнародних зв’язків для Закарпаття». «В умовах воєнного стану та складної соціально-економічної ситуації, пов’язаної з вторгненням РФ, давні друзі та партнери з австрійського Бургенланду зробили усе можливе, щоб наблизити наші громади та всебічно підтримати спільний розвиток», – зазначив голова Закарпатської ОВА.

У свою чергу Ганс Петер Доскоціл висловив підтримку у такому важливому питанні, як сприяння в укладанні угод із закарпатськими компаніями на постачання палива в нашу область.

Під час зустрічі голова Закарпатської ОВА та очільник Уряду землі Бургенланд анонсували та обговорили деталі проведення потужного українсько-австрійського бізнес-форуму, який пройде на Закарпатті. Як стало відомо в рамках цієї події наш край відвідають представники австрійського бізнесу, інвестори й політики з Бургенланда. До них приєднаються місцеві підприємці та компанії, а також ті, що переїхали на Закарпаття з інших регіонів України, охоплених війною.

Наостанок Ганс Петер Доскоціл урочисто пообіцяв за кілька тижнів знову відвідати Закарпаття аби передати 7 пожежних машин для наших рятувальників.

Руслан ФАТУЛА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне