24977
19:10 26.032022

Угорщина запровадила бездозвільний режим для українських перевізників

Економіка 6260

Угорщина дозволила українським перевізникам до 30 квітня здійснювати всі двосторонні і транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів.

Про це повідомляє Державна служба України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека») передає hromadske.

На період дії бездозвільного режиму перевізникам не потрібно здійснювати попередню реєстрацію в системі BiREG та створювати відповідний маршрут. Штрафи за відсутність номеру BiREG застосовуватися до перевізників не будуть.

“Укртрансбезпека” висловлює подяку міністерству інновацій і технологій Угорщини за ухвалене рішення, та зазначає, що це рішення дозволить українським перевізникам здійснювати всі необхідні перевезення для забезпечення життєздатності країни та української економіки без прив’язки до дозволів та додаткових адміністративних бар’єрів.

Наразі, окрім Угорщини, схожі тимчасові бездозвільні режими для українських перевізників також запровадили Латвія, Словаччина та Болгарія. Латвія дозволяє усі двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни, Словаччина та Болгарія ㅡ будь-які транзитні перевезення вантажів і пасажирів територією своїх країн.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне