24374
19:49 29.122021

ДПС у Закарпатській області радить сплатити свої податкові зобов’язання

Економіка 2497

У Закарпатській області, станом на 1 грудня 2021 року, зафіксовано 114 107 податкових боржників. З них – 2029 юридичних осіб, які боргують майже 904 млн грн, та 112 078 фізичних осіб, в тому числі фізичних осіб – підприємців, з податковим боргом на суму понад 183 млн грн. Про це розповів ЗМІ Степан Кіяк, заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області.

За словами Степана Кіяка, побутує народне повір’я, що новий рік потрібно розпочинати з чистого аркуша, без боргів, відтак податківці радять громадянам своєчасно сплачувати майнові податки, зокрема, земельний податок та податок на нерухоме майно, адже саме ці податки наповнюють місцеві бюджети територіальних громад і є запорукою їх розвитку. Наразі податковий борг до місцевих бюджетів становить понад 302 млн грн. Податківець радить, платникам податків скористатись «Електронним кабінетом платника» уточнити інформацію щодо податкових зобов’язань і, при можливості, не накопичувати податкові борги. – Звернутись для уточнення інформації можна і до податкових інспекцій, – зауважує Степан Кіяк.

У податковому відомстві звертають, що в «Електронному кабінеті платника» є можливість онлайн отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу. Вхід до сервісу здійснюється за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Зокрема, користувачу «Електронного кабінету платника», у приватній його частині, в режимі «Стан розрахунків з бюджетом» надається доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника).

Звертаємо увагу, що вхід до приватної частини «Електронного кабінету платника» здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID).

Головне управління ДПС у Закарпатській області публікує перелік боржників, яким радить сплатити свої податкові зобов’язання перед бюджетами. У таблиці наведені дані щодо платників податків із зазначенням загальної суми податкового боргу суб’єкта господарювання до державного та місцевих бюджетів.

З інформацією можна ознайомитись, клікнувши ТУТ.

ДПС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне