24167
10:45 30.112021

Технічні паспорти 23 вивісок погодили в історичному центрі Ужгорода

Економіка 1217

23 технічні паспорти вивісок у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода погодили на черговому засіданні органу з питань охорони культурної спадщини Ужгородської міської ради. Ще шістьом заявникам відмовили або ж відправили документи на доопрацювання через невідповідність Порядку встановлення вивісок в місті.

Розглянувши ескіз намірів забудови для реконструкції власної квартири № 8 на набережній Незалежності № 21, прийняли рішення звернутися в управління архітектурно-будівельного контролю щодо перевірки законності проведення цієї реконструкції. Після того проєктну пропозицію розглянуть знову.

Звернуться в управління архітектурно-будівельного контролю також і щодо перевірки законності проведення реконструкції власних вбудованих приміщень квартири №1 під торгово-офісні приміщення на вул. Августина Волошина, 16/1 в Ужгороді.

Щодо робочого проєкту капремонту з опорядженням фасадів житлового на вул. Олександра Духновича, 23, заперечень на засіданні не було, його підтримали, але ескізний проєкт заявник ще має погодити з органом із питань охорони культурної спадщини Закарпатської облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне