24084
21:10 12.112021

На кордоні зі Словаччиною презентували реконструкцію КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»

Економіка 1335

У п’ятницю, 12 листопада в.о. Голови Державної митної служби України Вячеслав Демченко взяв участь у міжурядовій зустрічі, що відбулася між Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та Прем’єр-міністром Словацької Республіки Едуардом Хегером на українсько-словацькому кордоні у пункті пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке».

Тут начальник митного посту «Ужгород-автомобільний» Закарпатської митниці Михайло Дуран розповів високопосадовцям про хід реконструкції наявних та будівництво нових об’єктів інфраструктури на пасажирському напрямку зазначеного пункту пропуску та влаштування стику доріг.

Відтак, присутнім провели презентацію реконструкції двох переходів, як з боку України, так і Словаччини. Розповіли, що на митному посту «Ужгород» незабаром завершуються всі роботи реконструкції пасажирської ділянки, будівництва складу митного органу, відновлення навісів вантажного терміналу та встановлення скануючої системи для легкових автомобілів.

У перспективі буде відкрито 8 ліній для оформлення пасажирських транспортних засобів, 2 лінії для автобусів і 2 лінії для пасажирського сполучення пішоходів. Наразі це єдиний пункт пропуску зі Словаччиною, який проводить оформлення всіх транспортних засобів і пасажирів.

Як підкреслив Глава уряду України, наразі залишається питання укладення необхідних угод зі Словаччиною, що дозволить запровадження пішохідного й велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке». «Відповідний протокол перебуває на розгляді Словацької сторони. Розраховуємо на конструктивне обговорення цих питань під час наших двосторонніх зустрічей», — зауважив Денис Шмигаль.

Очільник українського Уряду також підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку співробітництва зі Словаччиною в митній сфері. За його словами, одним із актуальних напрямів такої співпраці наразі є обмін інформацією між митними органами обох країн та реалізація пілотного проекту обміну попередньою інформацією.

Пресслужба Закарпатської митниці

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне