23962
19:56 2.112021

Закарпаття отримає додатково 235 млн грн на соціально-економічний розвиток та інфраструктуру

Економіка 2136

Уряд 28 жовтня розглянув та схвалив питання додаткового розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядження КМУ № 1337-р) та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери (розпорядження КМУ № 1311-р).

Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань Закарпатського РВ Асоціації міст України, розповідає, що з додатково розподілених 2 млрд грн на реалізацію інфраструктурних проєктів Закарпатська область отримає майже 165 млн грн на 16 проєктів. Субвенцію виділено для обласного бюджету (10 млн грн) та бюджетів 10 територіальних громад (129 млн грн). Найбільше коштів розподілено для Виноградівської міської територіальної громади на капремонт вулиці (майже 44 млн грн) та Хустської міської територіальної громади на 6 проєктів (30 млн грн). Більшість проєктів у розподілі субвенції стосуються капітального ремонту вулиць та доріг, а також закладів освіти.

Також 28 жовтня Уряд затвердив розподіл близько 2 млрд грн субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Для бюджетів Закарпаття розподілено біля 70 млн грн. Найбільше виділено для бюджету Кам’янської сільської (11 млн грн), Виноградівської міської (10 млн грн) та Середнянської селищної (10 млн грн) територіальних громад. Основна частина коштів спрямована на проєкти по капітальному ремонту вулиць та доріг, інформує Закарпатське РВ АМУ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне