23796
20:40 14.102021

На Закарпатті спеціалісти управління фітосанітарної безпеки провели осінні обстеження сільськогосподарських угідь краю

Економіка 1525

З метою розробки прогнозу фітосанітарного стану агроценозів, визначення обсягів захисту посівів від шкідливих організмів та потреби у засобах захисту рослин на 2022 рік, відповідно до методичних рекомендацій, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки ГУ ДПСС Закарпаття в базових та інших господарствах області проводять ґрунтові розкопки та обстеження сільськогосподарських угідь на виявлення заселеності  шкідниками та ураження хворобами.

Фітосанітарні інспектори спільно зі спеціалістами господарств провели осінні ґрунтові розкопки для встановлення чисельності ґрунтових шкідників. Також проводяться обстеження посівів сільськогосподарських культур та інших угідь для виявлення зимуючого запасу шкідників польових культур та багаторічних насаджень, заселеності мишоподібними гризунами. Під час обстежень відбувається визначення видового складу, щільності, вікового стану та інших показників популяції шкідливих організмів.

На підставі даних обстежень фахівці розробляють прогнози фітосанітарного стану агроценозів на наступний рік та надаються рекомендації сільськогосподарським виробникам щодо захисту рослин, що має важливе значення для подальшого регулювання чисельності шкідливих організмів з метою недопущення втрат врожаю та погіршення його якості, інформує Управління.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне