https://rx.ua
2137
16:55 20.092021

На  Закарпатті середня заплата «на папері» становила 12 745 грн

Економіка 910

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у липні 2021р. становила 12745 грн (в Україні – 14345 грн), що в 2,1 рази вище рівня законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (6000 грн). За рівнем зарплати Закарпаття випередили Вінницька, Рівненська, Львівська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Запорізька, Київська, Донецька області та м. Київ.

Традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств з виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання, в установах фінансової та страхової діяльності, підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, з виробництва електричного устатковання, з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устаткування та підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 16,8–39,2%, а в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування – 1,6 раза.

Водночас заробітна плата працівників у сфері надання інших видів послуг, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, у сфері тимчасового розміщування й організації харчування, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у галузі будівництва, підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, а також у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування не перевищувала 78,0% від середнього рівня по економіці області.

На 1 серпня 2021р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 5,7 млн. грн.

Начальник відділу аналізу даних

демографічної та соціальної статистики

ГУС у Закарпатській області Наталія Яцкулич

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне