https://rx.ua
18:50 14.092021

Машинобудування в області

Економіка 933

Машинобудування є одним із провідних видів діяльності у промисловості Закарпаття. Протягом останніх років підприємствами машинобудівної галузі області щорічно реалізовується третина загальнообласного обсягу промислової продукції.

Основними виробниками продукції машинобудування в області є ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ГТ у формі ТОВ завод «Флекстронікс ТЗОВ», ПАТ «Єврокар», ТОВ «Ядзакі Україна», ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад», ТОВ «Турбогаз Ужгород», ТОВ «Унгвайер».

За січень–липень 2021р. на підприємствах машинобудування середньооблікова кількість штатних працівників склала 15,7тис. осіб, що на 11,8% більше, ніж у січні–липні минулого року. Їх частка у загальній кількості зайнятих у промисловості становила 44,1%

На підприємствах машинобудування у січні–липні 2021р. проти аналогічного періоду минулого року випуск промислової продукції зріс на 37,5%, у т.ч. у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів – на 43,6%, електричного устатковання – на 39,7%, комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – на 14,0%, машин і устатковання не віднесеного до інших угруповань – на 5,5%.

Протягом семи місяців 2021р. машинобудівними підприємствами області реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 5363,6 млн.грн, що становить більше третини загального обсягу по промисловості області. Із загального обсягу 59,1% реалізовано за межі України.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у машинобудуванні за січень–липень 2021р. становила 14985грн, що на 15,2% більше від середнього рівня по промисловості і на 27,8% більше обласного показника.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне