https://rx.ua
23607
12:15 9.092021

Ужгородське підприємство ухилилось від сплати податків завищивши витрати

Економіка 1340

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Закарпатській області за результатами опрацювання відомостей, наданих ГУ ДФС у Закарпатській області, викрили схему ухилення від оподаткування шляхом завищення витрат комунальним підприємством з подальшою їх легалізацією.

Встановлено, що одне з комунальних підприємств в місті Ужгород уклало за результатами тендеру угоду з одним ТОВ з Полтавської області на постачання товару за завідомо завищеними цінами.

Товар, передбачений угодою фактично ввозився ТОВ на митну територію України через митні пости Закарпатської митниці та передавався комунальному підприємству після здійснення митних процедур на території Закарпатської області. Однак, в представлених податківцям документах, зазначалось, що товар транспортувався з Полтавської області.

Відтак, у результаті внесення недостовірних даних в офіційні документи, комунальним підприємством завищено вартість придбання товару на близько 2 млн грн, штучно сформовано податковий кредит з податку на додану вартість на 300 тис. грн.

Наразі тривають подальші слідчі дії в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.5 ст.191 КК України.

Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне