https://rx.ua
23401
08:45 5.082021

В Україні до 1 вересня дітям із малозабезпечених родин виділять по 2 тис. грн

Економіка 2873

В Україні ввели одноразову грошову допомогу для підготовки дітей шкільного віку до початку навчального року. Розмір такої допомоги визначено у розмірі 2000 грн на кожну дитину віком від 6 до 18 років (станом на 1 серпня 2021 року) з багатодітних малозабезпечених сімей.

Відповідний проєкт постанови ухвалено урядом в середу, 4 серпня. Про це стало відомо під час засідання Кабміну.

Для отримання одноразової грошової допомоги багатодітна сім’я повинна бути одержувачем державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям станом на 1 серпня 2021 року. Для отримання такої виплати заявнику не потрібно буде нікуди звертатися самостійно. Допомога буде надана автоматично структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям із числа багатодітних сімей.

Очікується, що одноразову допомогу зможуть отримати 144 717 дітей із багатодітних малозабезпечених дітей. Для цього з держбюджету виділять 290 млн грн у межах коштів, передбачених Мінсоцполітики за бюджетною програмою “Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне