https://rx.ua
23398
19:35 4.082021

Ужгородська міська рада подала позов до суду про знесення самовільного будівництва

Економіка 1871

Ужгородська міська рада подала позов до суду, щоб зобов’язати забудовника за власний рахунок знести об’єкти незавершеного будівництва – будівництво індивідуального житлового будинку» на вул. Керченській, 11 «а» та реконструкція з надбудовою та прибудовою власного індивідуального житлового будинку на вул.Грузинській, 2. Про це повідомляє управління правового забезпечення міськради.

Як інформує управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, забудовник почав роботи без отримання будівельного паспорта та реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Ескізними намірами забудови передбачено будівництво 3-поверхового індивідуального житлового будинку, однак він легко переплановується під 6-квартирний житловий будинок.

Управління ДАБК провело позапланову перевірку, видало припис щодо усунення порушень. Забудовника притягнули до адміністративної відповідальності.

Під час повторної позапланової перевірки виявили, що вимоги припису не виконані, а будівництво і далі ведеться з відхиленням від планувальних рішень, зазначених в ескізних намірах забудови, та з грубими порушеннями державних будівельних норм.

З огляду на будівництво, яке зараз ведеться, ці індивідуальні житлові будинки переплануються у багатоквартирні, що свідчить про невідповідність намірів забудови цільовому призначенню земельної ділянки (для будівництва та обслуговування житлового будинку) та містобудівній документації, інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне