https://rx.ua
22345
19:18 3.032021

На Ужгородщині зафіксували порушення при газовидобуванні

Економіка 1150

Порушення вимог природоохоронного законодавства виявлено Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області під час проведення планової перевірки ТОВ «СІ-ЕН-ДЖІ».

У 2016 році товариство отримало спеціальний дозвіл Держслужби геології та надр України на користування надрами з метою видобування природного газу (супутні корисні компоненти: пропан, азот) в межах Ужгородської площі Закарпатської області.

В ході перевірки встановлено, що  спорудження пошукової свердловини №101 Ужгородської площі на території Тийглашської сільської ради (Ужгородський район) здійснювалося з недотриманням екологічних умов провадження планованої діяльності. Так, відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, не виконувалися умови і вимоги частини 6 статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, за що передбачено адміністративну відповідальність (п.7 ч. 1 ст.15 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, ч. 2 ст.915 КУпАП).

 Департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації 02.12.2019 року видано ТОВ “СІ-ЕН-ДЖІ”  Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  терміном дії 10 років. Однак, товариством не подано документи для взяття на державний облік об’єкта, який справляє або може справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, чим порушено вимоги ст.31 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

За підсумками перевірки відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.78, 82-1 КУпАП. На порушників накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів та вручено припис на усунення виявлених порушень. Матеріали про адміністративне правопорушення за ст. 257, 915  КУпАП Інспекція скерувала для розгляду до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, інформує Інспекція.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне