https://rx.ua
22342
18:56 3.032021

На Закарпатті здійснили 1396 позапланових перевірок щодо дотримання протиепідемічних вимог

Економіка 712

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області щоденно у межах своїх повноважень забезпечують контроль за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від  09 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Так, протягом минулого тижня (з 22.02. по 28.02.2021) фахівці ГУ ДПСС краю спільно з працівниками Національної поліції провели 1396 заходів нагляду (контролю), за результатами яких були виявлені порушення на 167 об’єктах. У зв’язку з цим суб’єктам господарювання були надані 122 приписи для усунення недоліків та ініційовано складення 74 протоколів про порушення карантинних заходів.  

Зокрема, були перевірені: 421 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, порушення виявлено на 66; 220 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, порушення виявлено на 9; 405 закладів громадського харчування, порушення виявлено на 48; 40 перукарень і салонів краси, порушення не виявлено; 26 закладів дошкільної освіти, порушення не виявлено; 20 закладів загальної середньої освіти, порушення не виявлено; 127  інших об’єктів нагляду, порушення виявлено на 14.

За результатами  виявлених порушень відповідно до ст.44-3 КУпАП складено  7протоколи: на 13 закладах громадського харчування; на 45 об’єктах торгівлі продовольчими товарами, на 4  обʼєктах торгівлі непродовольчими товарами та на 12 інших об’єктах.

Водночас фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області забезпечують і щоденний контроль за роботою агропродовольчих ринків області. За минулий тиждень було проведено 137 позапланових перевірок на агропродовольчих ринках з питань дотримання протиепідемічних заходів під час карантину. За виявлені порушення винесено 30 приписів з пропозиціями керівникам ринків. 

Мобільні бригади продовжують щоденно здійснювати у нічний час моніторингові перевірки закладів громадського харчування відповідно до обмежень щодо роботи після 22-ї  години та до 7-ї години. За період з 22.02.2021 року по 28.01.2021 року  в області проведено моніторинг 211 закладів громадського харчування – порушення  виявлено у 27 закладах, за які  винесено 23 приписи з пропозиціями керівникам об’єктів та ініційовано складення 12 протоколів про порушення карантинних заходів. 

З метою  запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-nCoV-2,  проводиться широка  інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення та суб’єктів господарювання. За минулий тиждень проведено 1174 такі заходи.

Увага! На часі залишається  актуальним нагадування про необхідність дотримуватися соціальної  дистанції, маскового режиму, регулярного миття рук з милом та використання антисептика. Наголошуємо: на період адаптивного карантину слід  утримуватись  від можливого відвідування громадських місць масового скупчення людей без нагальної на то потреби.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне