21481
21:30 1.112020

На Закарпатті планують встановити 5 пунктів зважування авто у русі

Економіка 5536

Перший в області майданчик Weight-in-Motion буде на М-25 від КПП «Соломоново» — Велика Добронь — Яноші

Підписали договір про зведення першого у Закарпатській області майданчика системи Weight-in-Motion. 

Встановлюємо його на М-25: дорога веде від українсько-румунського кордону, від КПП «Соломоново» — Велика Добронь — Яноші, а далі переходить у М-06. 

Підрядник: ТОВ «Інтеграл Сістемс».

Де ще будуть WiM? 

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області визначила ділянки для влаштування майданчиків  WiM на наступних дорогах: 

  • на міжнародній трасі М-06 Київ – Чоп перед с.Нижні Ворота, км 711+703;
  • дві ділянки на Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів: біля с.Залужжя, км 15+000, та перед Буштинським мостом, км 87+730; 
  • на Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, ділянка на виїзді з обласного центра, км 230+250; 
  • дорога Р-21 Долина – Хуст, біля с.Сойми, км 69+605.  

Зважування-в-русі (Weigh-in-Motion) це «розумна» система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами. Моніторинг руху здійснюється на дорогах у режимі реального часу, обладнання монтується у верхньому шарі покриття або на прогонових будовах мостів та шляхопроводів.

Майданчик розміром 700х450х58 см, перекриває дорогу по всій ширині, а фіксація руху здійснюється цілодобово. Навантаження на кожну вісь вимірюється як мінімум у трьох послідовних точках.

Система зберігає інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 т. Точність зважування під час руху  коливається у межах 2%, в статиці — 0,05%. Температурний діапазон від -30°С до +40°С, а компоненти захищені від можливих перенапруг. Автоматично, зчитується номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість, тощо. Вплив людського фактору відсутній.

Надмірне навантаження автотранспорту — одна з головних причин аварійного стану українських, а надто закарпатських доріг – 25 % всього вантажного транспорту рухається з перевантаженням. 

Станом на 2020 рік, в Європі найбільша мережа WiM у сусідній Угорщині – 89 майданчиків, інформує Укравтодор.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне