https://rx.ua
21207
19:36 25.092020

Запрацював ще один онлайн сервіс МВС – перевірка свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія

Економіка 1689

На сайті з’явився ще один новий електронний сервіс – «Перевірка свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія». За функціоналом він аналогічний сервісу «Перевірка посвідчення водія» – у два кліки дозволяє за номером та серією документа перевірити факт його видачі; переглянути класи небезпечних речовин, дозволених до перевезення водію; визначити допустимі види перевезення цих речовин; впевнитися, що документ не протермінований.

Сервіс актуальний для:

вітчизняних та іноземних роботодавців,

вантажовідправників та вантажоперевізників – при наймі
водія;

відповідних установ і компетентних іноземних органів – при
оформленні погоджувальних документів на дорожнє перевезення небезпечного вантажу;

працівників митної служби – при перегляді документів тощо.

Для зручності користування сервісом за межами країни створено англомовну версію. Так, в один клік можна переключити інтерфейс в необхідний мовний режим.
Якщо за результатами перевірки інформація про Свідоцтво ДОПНВ не знайдена, радимо надіслати звернення (у довільній формі) на нашу електронну адресу info@hsc.gov.ua.

Нагадаємо, що на сайті Головного сервісного центру МВС також працює аналогічний функціонал перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній  Фейсбук-сторінці  Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC — на сайті Головного сервісного центру МВС.

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне