https://rx.ua
21191
16:41 22.092020

Закарпатські податківці надали майже 77 тис. адмінпослуг цьогоріч

Економіка 1977

Протягом січня-серпня 2020 року Головним управлінням ДПС у Закарпатській області надано 76,7 тис. адміністративних послуг, у тому числі у Центрах обслуговування платників – 62 тис. та 8,3 тис. в електронній формі.

Найбільш популярні послуги – видача картки платника податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, реєстрація платників єдиного податку.

Зокрема, протягом січня-серпня 2020 року видано 36 тис. реєстраційних номерів, у томі числі понад 31 тис. – в ЦОП.

Фахівці органів ДПС звертають увагу, що Державна податкова служба України взаємодіє з Міністерством цифрової трансформації України щодо наповнення Реєстру адміністративних послуг (https://registry.diia.gov.ua/), який також інтегровано на Портал Дія («Гід з державних послуг») за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/, інформацією про всі послуги, які надає ДПС та її територіальні органи.

Для забезпечення можливості подання заяв в електронній формі, у тому числі через сервіс «Листування», на Порталі Дія в електронній формі у Реєстрі адміністративних послуг розміщено гіперпосилання на ІТС «Електронний кабінет» (http://cabinet.tax.gov.ua).

ДПС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне