https://rx.ua
21008
09:05 31.082020

Коли завершать будівництво Буштинського моста на Тячівщині?

Економіка 2183

На Закарпатті триває ремонт Бурштинського мосту. Він знаходиться на річці Теребля в селі Буштино Тячівського району Закарпатської області на ділянці дороги Н-09 Мукачево — Рахів — Івано-Франківськ — Львів.

Усього конструкція мосту складається із 7 прольотів. Протяжність мосту складає 169,04 м, основний проїзд завширшки 10,5 метра та 2 тротуари по півтора метри.

Будівництво тривалістю 16 років

Проект мосту було розроблено ще 16 років тому — 2004-му. Роботи над зведенням мосту тривали ще сім років з 2006-го по 2013-й, але були зупинені через недостатність фінансування.

Влітку цього року роботи відновили, завдяки включенню мосту до президентської програми «Велике будівництво».

Що вже зроблено

За серпень вже встановили бетономонолітні плити на трьох прольотах мосту, зараз тривають роботи на 4-му. Тротуари вже зроблено на двох прольотах. Підрядник також буде встановлювати перила, бар’єрне огородження, освітлення. Основна захисна залізобетонна плита буде відмонолітнена, загідроізольована та покрита асфальтобетоном. Міст відкриють після завершення ремонту вже у листопаді цього року, повідомляє #шотам.

Зможе їздити великоваговий транспорт

Міст будують поруч зі старим аварійним мостом, якому понад 70 років та який давно закритий для проїзду великовагового транспорту. Новий же міст побудований та призначений для великих норм навантаження.

Після введення в експлуатацію мосту очікують збільшення навантаження на цій ділянці дороги, адже в цьому році заплановано капітальний ремонт дороги Н-09 у трьох областях, загальною протяжністю 158,8 км.

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне