https://rx.ua
20767
20:34 5.082020

На Перечинщині обговорили стан погашення заборгованості до ПФУ та питання легалізації праці

Економіка 1059

У залі засідань Перечинської райдержадміністрації зібралася районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Учасники зібрання розглянули відповідне доручення голови Закарпатської ОДА про наповнення дохідної частини місцевих бюджетів з метою скорочення податкового боргу, покращення адміністрування податків, зборів та інших доходів, посилення контролю за додержання законодавства про працю та зайнятість населення.

Того ж дня у Перечині відбулося і засідання  комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, погашення податкового боргу, під час якого обговорювались два питання: 1) стан погашення на Перечинщині заборгованості до ПФУ і зі сплати єдиного соціального внеску; 2) виконання витягу з протоколу №4 засідання обласної комісії з з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, погашення податкового боргу.

В обох заходах взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Юрій Клованич. Він розповів про роботу Управління, спрямовану на усунення випадків нелегального працевлаштування в області, зокрема зупинився на результатах профілактичних відвідувань, які проводять головні державні інспектори серед суб’єктів господарювання. За його словами, у межах таких відвідувань держінспектори звертають особливу увагу на дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства, а також умов карантину, і надають принагідно консультації та роз’яснення з питань, що належать до їхньої компетенції.

За результатами обох засідань були прийняті відповідні протокольні рішення, інформує Управління.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне