20574
20:48 7.072020

До уваги голів ОСББ, ЖБК Ужгорода!

Економіка 1010

Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради просить голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків та житлово-будівельних кооперативів надати інформацію, необхідну для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Ще в травні 2020 року департамент надіслав запити на електронні та поштові адреси ОСББ та ЖБК Ужгорода щодо надання такої інформації.

На жаль, на сьогодні більшість голів ОСББ та ЖБК не поінформували про отримувачів субсидії, що, своєю чергою, не дає змогу призначити та вчасно перерахувати кошти громадянам, які мають право на отримання такого виду соціальної допомоги.

Департамент праці та соцзахисту населення наполегливо просить голів ОСББ та ЖБК відповідально поставитися до цього питання, адже від нього залежить подальше призначення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Інформацію можна надіслати на поштову та електронну адресу: пл. Шандора Петефі, 24,26 через скриньку для звернень або umupszn@rada-uzhgorod.gov.ua, Телефони для довідок: 61-25-49; 0956909237.

Ужгородська міська рада

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне