https://rx.ua
20529
08:47 3.072020

Соціальна програма уряду Угорщини для Закарпаття збагатилася новими можливостями. ВІДЕО

Економіка 3385

Цьогорічну соціальну програму для Закарпаття, бюджет якої складатиметься з 2,56 мільярдів форинтів, уряд Угорщини розширив додатковими можливостями.

Державний секретар, відповідальний за національну політику угорського уряду Арпад Янош Потапі на пресконференції у Будапешті розповів, що наразі на Закарпатті нема жодного суспільного прошарку, який би не охопила підтримка угорського уряду, адже фінансову допомогу отримують угорськомовні викладачі, педагоги мистецьких та музичних шкіл, медичні працівники, працівники медіа та бібліотек а також актори та виконавці.

Голова Товариства угорської культури Закарпаття Василь Брензович подякував уряду Угорщини за допомогу, яку той надає закарпатським угорцям. Утримати структури закарпатських угорських закладів без цієї соціальної програми було б неможливо, але підтримка має не лише фінансовий характер, а є важливою і з моральної точки зору, адже таким чином закарпатські угорці відчувають всебічну підтримку Угорщини – наголосив голова товариства.

Соціальна програма уряду Угорщини для Закарпаття була зпочаткована у 2015 році з бюджетом у 791 мільйон форинтів. Цьогорічний бюджет складає вже 2,56 мілярдів форинтів.

Далі у сюжеті TV21 Ungvár

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне