20332
20:07 17.062020

Податкова служба в Закарпатті надала 47 тисяч послуг

Економіка 2170

Протягом січня-травня 2020 року Головним управлінням ДПС у Закарпатській області надано 47,3 тис. адміністративних послуг, у тому числі у Центрах обслуговування платників – 38,2 тис. та 4,5 тис. в електронній формі.

Найбільш популярні послуги – традиційно видача картки платника податків та надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, реєстрація платників єдиного податку.

Протягом січня-травня 2020 року видано 20,6 тис. реєстраційних номерів, 3,8 тис. платників зареєструвалися платниками єдиного податку.

Повідомляємо, що підготувати, заповнити та надіслати електронні документи до ДПС можна скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет» (режими «Заяви, запити для отримання інформації» та «Введення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.

Крім того, за допомогою Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) платники мають змогу отримати відповіді на податкові питання, які їх цікавлять, у будь-який зручний для них час. Зокрема, можна скористатись ЗІР через офіційний вебпортал ДПС або безпосередньо у  мережі  Інтернет за адресою http://zir.tax.gov.ua/. Також можна безкоштовно завантажити мобільний додаток ЗІР через інтернет-магазини App Store та Google Play.

Крім того, платники можуть отримати відповіді на питання використовуючи чат-спілкування, зокрема контакт-центр Податкової у месенджерах: Viber (з мобільного пристрою) (viber://pa/?chatURI=dpscontactcenter) та у Telegram (https://t.me/DPS_ContactCenter_bot?start)

Водночас нагадуємо, що з 2 червня 2020 року, на період дії карантину обслуговування платників здійснюється із врахуванням послаблених протиепідемічних заходів, а саме графіку роботи ЦОП у звичному режимі. Однак, рекомендуємо платникам, для зменшення скупчення відвідувачів, здійснювати візит до ЦОП за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном, через електронну скриньку). Також, зазначаємо, що до ЦОП платники мають право заходити тільки у захисній масці, рукавичках, та після дезінфекції рук.

Електронні скриньки для подання письмових звернень та телефони для попереднього запису за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/420976.html.

Відділ комунікацій ГУ ДПС

у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне