20280
20:43 13.062020

На пункті пропуску «Ужгород» зараз порожньо. Відео

Економіка 10106

Та відсутність черг на кордоні зі Словаччиною водіїв зовсім не тішить.

Адже, перетнути його без відповідних документів неможливо. Однак, є і гарні новини для тих, хто планує за кордон. Якщо до 10 червня в’їзд до країни –сусідки для українців був заборонений, окрім тих, хто мав дозвіл на постійне проживання, то зараз ситуація змінилась.

Обов’язкова умова для в’їзду на територїю Словаччини- наявність тесту на коронавірус з перекладом. Ну а для того, щоб потрапити на територію іншої країни транзитом через Словаччину, потрібно мати відповідний документ, який би засвідчував ваші наміри.

Читайте також:

Увага! Змінено правила в’їзду на територію Словаччини

Режим роботи пунктів пропуску на кордонах з Угорщиною та Румунією

Пан Володимир -один з тих, хто незабаром планує працювати у Словаччині. Каже, з умовами перетину кордону ознайомлений, та очевидно про них знають далеконе всі. Додає, вже чув, що у більшості випадків словаки повертають наших громадян назад через неправильне оформлення документів. За словами прикордонників, за першу декаду червня в Україну заїхали лише чотири з половиною тисячі осіб, виїхали майже 2 з половиною тисячі. Торік за цей самий період ця цифра складала 22 629 осіб на в’їзд в Україну та 21 529 – на виїзд.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне